Sık Sorulan Sorular
Evet. Sitemiz üzerinden ilgilendiğiniz ilanın sayfasındayken “Bilgi Almak İstiyorum” formunu doldurarak rezervasyon yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Menüden “Kısa Dönem Kiralık” veya “Uzun Dönem Kiralık” sayfalarındaki ilanlarımızı belirlenen zaman periyotlarına göre kiralayabilirsiniz.

Bodrum’un her bölgesine ve mahallesine hizmet vermekteyiz. Sizde eğer evinizi kiralamak veya satmak isterseniz dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Evet. Kiraladığınız mülke tatiliniz için gelmeden önce uzman temizlik ekibimiz tarafından titiz bir şekilde temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir.

İlgilendiğiniz ilanın sayfasında iken sağ üst bölümde bulunan “Emlak Danışmanı” başlığı  altında o ilanla ilgilenen emlak danışmanımızın ismi ve telefon bilgisi bulunmaktadır.

Kiraladığınız mülklerde belli zaman dilimlerinde havuz bakımı yapılmaktadır. Satın aldığınız/alacağınız mülklerde ise bu durum anlaşma şartlarına ve durumlarına göre değişiklik göstermektedir.

Menünün en sağında bulunan “Evinizi Kiraya Verin / Satın” butonuna tıklayarak evinizi kiralayabilir veya satabilirsiniz.

1
Merhaba 😊
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by